выбрать язык
 

Дымоходные системы

 

Cотрудничество

Наше предложение о сотрудничестве адресовано оптовым и розничным компаниям, которые ищут надежного поставщика дымоходных систем и хотят распрострянять продукцию, которая пользуется всё большим спросом.

Далее
 
 

Скачать каталогВ формате PDF

Каталог продуктов скачать
 

HOCH Bania

HOCH Bania
Kołnierz uszczelniającyKołnierz uszczelniający
StożekStożek
Płyta przykrywająca z betonu lekkiegoприкрывающий элемент
керамические трубыкерамические трубы
элемент трубыэлемент трубы
топливный тройник 45°топливный тройник 45°
пустотелые кирпичипустотелые кирпичи
хомутхомут
тройник для прочисткитройник для прочистки
каминной дверцыкаминной дверцы
вентиляционную решеткувентиляционную решетку

Техническое описание

Bania lub bajnia to odmiana sauny z której rytuał korzystania przywędrował do nas ze wschodu oraz krajów nadbałtyckich. Najczęściej mieści się w wolnostojącym drewnianym domku, gdzie znajduje się piec opalany drewnem, który nagrzewa kamienie. Temperatura w bani dochodzi nawet do 120°C.

Piec w bani jest opalany suchym drewnem i charakteryzuje się tym, że spaliny mogą przekraczać temperaturę 600 st, co wyklucza używania w kominie standardowych rur z certyfikatem do 600 st.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu rynku, firma Hart Keramik, opracowała jako jedyna w europie, ceramikę o nazwie AT, która wytrzymuje temperaturę do 1000 st Celsjusza, co potwierdzają badania.

HOCH Bania nowoczesny komin przystosowany do odprowadzania spalin, z urządzeń opalanych drewnem,  ogrzewających banie oraz sauny. 

Jego niespotykana jakość bierze się z innowacyjnej metody wykonania elementów ceramicznych. Materiał źródłowy do produkcji rur pochodzi ze specjalnie wyselekcjonowanych ogniochronnych glin. Elementy ceramiczne są formowane z surowca o wilgotności 4%, co eliminuje skurcze podczas suszenia i wypału. Dzięki temu tolerancja rozmiaru wynosi jedynie +/- 1%.

Ceramika AT spełnia wysokie wymagania laboratoryjnego badania na szok termiczny. Polega ono na 25 krotnym podgrzaniu rur do 950st Celsjusza i natychmiastowemu ich schłodzeniu. 

Niemiecki produkt testowany w tak ekstremalnych warunkach, zapewnia bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność funkcjonowania przez wiele lat.

 

Доступные диаметры

srednice-hoch-bania.jpg

Базовый набор комплектующих

пустотелых кирпичей, керамических труб, тройника для прочистки, топливного тройника 45°, хомута, замазки, вентиляционной решётки, каминной дверцы, передней панели, уплотнительного фланца с конусом, уплотнения, шаблона для вырезания отверстий, инструкции по монтажу.

пустотелых кирпичей
пустотелых кирпичей
 
керамических труб
керамических труб
 
тройника для прочистки
тройника для прочистки
 
топливного тройника 45°
топливного тройника 45°
 
хомута
хомута
 
замазки
замазки
 
вентиляционной решётки
вентиляционной решётки
 
каминной дверцы
каминной дверцы
 
передней панели
передней панели
 
уплотнительного фланца с конусом
уплотнительного фланца с конусом
 

Elementy dodatkowe

Płyta przykrywająca z betonu lekkiego, płyta przykrywająca betonowa.


 

 

Виды дымоходов

Вид дымохода Размер Фото
Дымовой 36x36x33 cm Дымовой

Zapytaj o produkt

Отправить